FAQ

Wystarczy się z nami skontaktować mailowo, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy. W wiadomości należy podać datę wydarzenia, dokładną lokalizację oraz czas wynajmu fotobudki. Pozostałe szczegóły ustalane są indywidualnie.
Fotobudka wymaga powierzchni co najmniej 6m2 (3m x 2m) oraz wysokości ok. 2,5m. Potrzebny jest również dostęp do źródła prądu 230V.
Goście nie muszą się martwić obsługą fotobudki, gdyż nad wszystkim czuwa profesjonalny animator, który wyjaśnia gościom w jaki sposób działa fotobudka, dopasowuje gadżety w zależności od tego, w jakim stylu ma być zrobione dane zdjęcie, jednocześnie dbając o porządek i miłą atmosferę.
Działamy głównie na terenie małopolski, ale nie ma problemu z dotarciem do innych miast w Polsce.
Montaż fotobudki (wraz z tłem) trwa ok. 1.5h w zależności od wybranego tła. Czas ten nie jest wliczany w uzgodniony czas działania fotobudki. Przyjeżdżamy na wydarzenie odpowiednio wcześniej tak aby wszystko było przygotowane na ustaloną godzinę.
Godzina rozpoczęcia zabawy jest zawsze ustalana indywidualnie. Podczas wesel ważne jest aby trwała maksymalnie do godziny 23:30/24:00 (do oczepin).
Posiadamy dwa formaty wydruków: 5×15 (tradycyjne paski) oraz 10×15 (ta opcja jest dodatkowo płatna, w wysokości 50 zł).
Zdjęcia drukowane są w nielimitowanej ilość. Dodatkowo każde zdjęcie może być wydrukowane w wielu kopiach, tak aby każda z osób na zdjęciu mogła otrzymać wydruk.
Zdjęcia drukowane są do kilkunastu sekund po ich wykonaniu.
Tak, grafiki wydruków można dostosować do tematyki wydarzenia umieszczając na nich własny podpis czy logo firmy. Natomiast grafikę wydruków można wybrać z naszej bazy lub przesłać swój własny wzór, a my zajmiemy się projektem.
Tak, zdjęcia wysyłane są do 7 dni po zakończeniu wydarzenia. Tworzona jest galeria on-line, do której dostęp mają osoby posiadające wygenerowane przez nas hasło. Galeria dostępna jest przez 30 dni.
Naszym znakiem rozpoznawczym są dwie duże głowy misia i pandy. Wśród dodatków znajdują się także tabliczki z napisami, wąsy, usta a także oryginalne maski, opaski, okulary, czapki i wiele innych. Gadżety dopasowywane są do tematyki wydarzenia a ich baza stale się powiększa.
Tak, jest taka możliwość. Wystawiamy faktury bez VAT.
Tak, umowa jest podstawą współpracy. Można ją podpisać osobiście – podczas spotkania (na terenie Krakowa) lub na odległość – przesyłając drogą mailową.
Tak, wysokość zadatku to 100 zł.